Tablice magnetyczne - Mata motywująca moich obowiązków dla dziecka - nastolatka 30x40cm 0,5mm + Gratisy

Tablice magnetyczne - Mata motywująca moich obowiązków dla dziecka - nastolatka 30x40cm 0,5mm + Gratisy

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: KOSZULKOLANDIA.COM
 • Dostępność: Jest Jest
 • 99,99 zł
 • szt.

Magnetyczna tablica motywacyjna dla dzieci

Jeden z najnowszych, najpopularniejszych oraz najefektywniejszych sposobów zachęcania dzieci do domowych obowiązków. Dzięki tej tablicy twoje dziecko nie tylko pokocha swoje obowiązki, ale również nauczy się w szybki i prosty sposób dyscypliny oraz odpowiedzialności. Każdemu dziecku sprawia radość rywalizacja a przyklejanie kolorowych naklejek i zdobywania punktów za które może otrzymać nagrodę to na prawdę nie lada wyzwanie. Dzięki tej prostej metodzie każdy kilkulatek jak i nastolatek pokocha obowiązki domowe i będzie sumiennie się do nich przykładał, by otrzymać jak najwięcej zielonych, uśmiechniętych buziek!

Dzięki naszej tablicy dziecko dostaje punkty, ustalasz nagrodę i patrzysz jak dziecko coraz bardziej "chętnie" podchodzi do obowiązków domowych. Dzięki tablicy w przeciągu 7 tygodniu dziecko może zdobyć maksymalnie 245 punktów, wyznacz cel i zobacz jakie to proste.

Tablica Motywacyjna z Imieniem

 • Tablica magnetyczna 40x30 cm
 • Wydruk profesjonalną maszyna eco-solwentową, dodatkowo mata pokryta folią zabezpieczającą przed porysowaniem
 • Gruby magnes tablicy 0,5mm idealnie przylega do np. lodówki
 • 100 minek magnetycznych 2,5x2,5 cm
 • 21 magnesów z zadaniami 6x2,5 cm
 • 8 magnesów do wpisania zadań 6x2,5 cm
 • Naklejka z imieniem dziecka *

*By otrzymać naklejkę z imieniem dziecka, proszę je napisać w komentarzu do zamówienia. Brak podania imienia oznacza wysłanie tablicy z pustym białym miejscem, w które dziecko będzie mogło wpisać swoje imię markerem.

PRZYKŁADOWA MATA MAGNETYCZNA

 

spis elementów do tablicy magnetycznej

 

Tablice Motywacyjne do wyboru

tablica motywuąca mata magnetyczna 1tablica motywuąca mata magnetyczna 2tablica motywuąca mata magnetyczna 3tablica motywuąca mata magnetyczna 4tablica motywująca mata magnetyczna 5

Gratis

Całkowicie za darmo dodajemy ponad 129 magnesów z zadaniami oraz minkami do wielokrotnego przyklejania na tablicy! Taka ilość w zupełności wystarczy, aby nasze dziecko mogło w pełni wykorzystać potencjał naszej tablicy!

Zadania dla dziecka

Wśród magnesów z zadaniami do wyboru są te, których każdy rodzic pragnie najbardziej nauczyć swoje dziecko: dokładnie myję ząbki, chętnie pomagam w domu, sprzątam w pokoju, słucham rodziców, dzielę się z innymi, uczę się, zajmuje się zwierzętami, kąpię się, nakrywam do stołu, starannie myję ręce, jem śniadanie, jem obiad, jem kolację, odkładam brudne naczynia, ubieram się, wyłączam komputer, idę spać, wynoszę śmieci, ścielę łóżko, nie krzyczę i nie płaczę.

Tablica motywacyjna wspomaga dziecko w wyrabianiu dobrych nawyków i motywuje je do pamiętania o codziennych obowiązkach, umożliwiając przyznawanie za każde zadanie wesołej, obojętnej lub smutnej buźki. 

Wybierz dowolną matę z opcji produktu wybierając interesujący numer wzoru.

Możliwe są drobne różnice między prezentowanymi przez nas kolorami a Państwa monitorem wynikające z ustawień kalibracji monitora. 

ZDJĘCIA MAT MAGNETYCZNYCH